Przejdź do głównej zawartości

Jak zwykle mądrzejsi- Hejterzy.

Cześć po raz drugi dzisiaj.
Mam do wyjaśnienia kilka spraw, bo jak widzę, nie każdy potrafi pogodzić się z myślą, że posiadam myszkę!
Tak, jedną myszkę gdyż druga powędrowała do chłopaka mojej przyjaciółki. Kierowałam się tutaj tylko jej dobrem, aby nie cisnąć jej w żadnym słoju, wspomniałam o tym notkę wcześniej.
Poza tym, NIE WIEDZIAŁAM JAKIEJ PŁCI SĄ MYSZKI. Zobaczyłam dopiero w domu, że to jest chłopiec z dziewczynką. Chciałam wziąć dwie aby miały swoje towarzystwo, a złożyło się inaczej, bo musiałam oddać, aby nie mieć małych myszek! Mi też to nie było na rękę, że obie były innych płci, zwłaszcza  że nie miałam zamiaru i nie mam zakładać hodowli.
Co do myszek! Nie kupiłabym ich, gdybym nie wiedziała jak je pielęgnować, co dawać im jeść itp. Aż taka głupia to nie jestem i nie skrzywdziłabym umyślnie zwierzęcia, bo sama nie umiem patrzeć na cierpienie zwierząt. I czy to wam pieprzone anonimki się podoba czy nie, będę je w domu trzymać ile tylko będę chciała. JAKIEŚ JESZCZE MACIE UWAGI? PROSZĘ BARDZO, PISZCIE. CHĘTNIE ODPOWIEM NA WASZE BEZINTERESOWNE ZARZUTY i w między czasie nadal będę się rozglądać dla niej za imieniem.


Komentarze

  1. Piękniutka myszka! :)
    Elizka nie przejmuj się hejtami ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj. Chciałam Cię poinformować, że na moim blogu aktualnie odbywa się rozdanie. Do wygrania są bony i okulary od Firmoo. Zapraszam do udziału! (przepraszam za spam)

    http://blog-avalon.blogspot.com/2013/06/giveaway.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.