Przejdź do głównej zawartości

Po targach!

Cześć ^^
Jak pewnie zauważyliście na blogu pojawił się nowy nagłówek, za który chcę podziękować mojej przyjaciółce, która go wykonała, gdyż co jak co, ale w grafice jestem kiepska ;)

Jak wczoraj wspomniałam, dzisiaj odbyły się targi w Kalsku, gdzie prezentowałam swoją biżuterię. Z tego co zauważyłam było dużo stoisk z biżuterią ręcznie robioną.

Moje stoisko prezentowało się tak. Gdyby nie to, że kolczyki musiałam uwiesić w godzinę, co było nie lada wyzwaniem, zwłaszcza że co chwila ktoś cię szturchał i trzeba było dodatkowo rozstawić stanowisko. Dodatkowo nie ułatwiała nam pogoda, gdyż co chwilę padał deszcz i wszystko trzeba było przykrywać foliami, gdyż namiot dojechał jak targi się rozkręciły i nie było czasu nawet go rozłożyć.

Nie uwiesiłam wszystkich kolczyków, w między czasie do wieszałam, zwłaszcza że materiał od przeciążenia zjeżdżał w dół, a nie miałam czym go przygnieść z drugiej strony haha ;D

Na stoliku z czarnym materiałem leżały zawieszki, chociaż na początku miałam plan, aby pokazywać jak robić biżuterię. Gdyby nie to, że ktoś buchnął mi bigle wszystko poszłoby jak z płatka, jednak plany nieco się zmieniły i z Klaudią szybko wyłożyłyśmy zawieszki ;D

No i nawiązując do naszego przebrania ^^ Byłyśmy kowbojkami! Haha ;D
A pomysł z przebraniem należał do Klaudii <3

Komentarze

  1. Świetny blog! Warto posłuchać tego co przekazujesz. Obserwujemy?

    nikola-nikolaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.