Przejdź do głównej zawartości

Małe zakupy

Cześć^^
Właściwie dopiero co wstałam i zjadłam śniadanie w postaci kilku ciasteczek, popijając je kawą. Muszę zamówić kilka rzeczy na allegro i poodkurzać w domu, a wieczorem idę na rozkładanie towaru, choć z chęcią zostałabym w domu.

W poniedziałek wybyłam z rana na miasto, lecz zapomniałam kompletnie pokazać wam co kupiłam. Nie jest to nic specjalnego, jednak będzie mi potrzebne do scrapbookingu. Od jakiegoś czasu, zaczęłam kupować po trochę rzeczy, żeby potem nie wydać masę pieniędzy na raz, bo nie oszukujmy się, ale scrapbooking, jest dosyć drogim hobby jeśli chce się kupić wszystko na raz ;)

Naklejki dorwałam w biedronce po 2 złote za jedną plakietkę. Guziczki w chińskim 3 złote za ok.28 guziczków i pudełeczko za 4, które totalnie mnie zauroczyło i nie mogłam wyjść bez niego. Podchodziłam do kupna aż 3 razy, aż w końcu je wzięłam, bo stwierdziłam, że przyda mi się na trzymanie drobnych ozdóbek właśnie takich jak guziczki, aby nie walały się po całym pokoju ^^

Komentarze

 1. Dla mnie dzień bez porannej kawy i ciasteczek to dzień stracony :D taki ciasteczkowy potwór ze mnie jest :P :)
  miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to pudełeczko od razu mnie olśniło!!!! naklejki...byłam w mojej Biedronce i w ogóle nie było ;(((

  OdpowiedzUsuń
 3. a ew. jakbyś dorwała takie tanie guziczki, naklejki, itp - kupiłabyś mi? oddałabym Ci kasę za ew. zakupy i za wysyłkę, w zamian mogłabym wysłać to, co ja posiadam do scrapbookingu..

  OdpowiedzUsuń
 4. Naklejki są super :) Ja ich u siebie nie widziałam :(

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.