Przejdź do głównej zawartości

Miła niespodzianka

Hej!
Dzisiejszy dzień w szkole strasznie mi się ciągnął, zwłaszcza 7 godzin, zawodowych. 5 gastronomi, język niemiecki zawodowy i jakiś nowy przedmiot, którego nazwy nie pamiętam dłużyły mi się w nieskończoność i miałam ochotę wyjść z zajęć w połowie.

Wczoraj jednak listonosz zostawił mi awizo. Mogłam odebrać paczuszki już wczoraj, jednak nie wiedziałam czy będą już na poczcie, zwłaszcza że nie zawsze można odebrać tego samego dnia paczuszki. Jednak doczekałam się końca lekcji i pobiegłam wręcz do punktu poczty po odbiór paczuszki, ale dopiero gdy rozstałam się z Anią z którą wracałam kawałek drogi :)


 Od Sary dostałam piękną chustę oraz notesik. Nie zauważyłam w środku pocztówki,ale ją pokażę w innym poście :) I oświadczam oczywiście cię uduszę, bo nie musiałaś mi się rewanżować za paczkę z kolczykami, ale i tak przyznam, że to bardzo miłe z twojej strony, a pocztówka w zupełności by wystarczyła :)
A to paczuszka z Chin od Chen. Kiedyś pokazywałam wam co jej wysłałam, a od niej dostałam właśnie taką paczkę ;) Zupełnie się jej nie spodziewałam zwłaszcza, że... szła do mnie od kwietnia i zagubiła się gdzieś na poczcie, a tu taka miła niespodzianka i jednak jest :)

Komentarze

 1. Wow, naprawdę długo szła paczka xD

  Ale za to fajne smakołyki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie miła niespodzianka :D
  Ja tez ostatnio dostałam paczuszkę :D A właściwie skromny list :p Ale zawsze coś :D
  Pozdrawiam ;*


  Miśka

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe, zostanę uduszona z premedytacją i w dodatku przy świadkach ;)
  cała przyjemność po mojej stronie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ah, zapomniałam powiedzieć... jest to notes na przepisy kulinarne - muffiny,desery i wszelkie inne słodkości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale słodko :) cudowne paczuszki :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.