Przejdź do głównej zawartości

Kimmidoll

Hej^^
Praktycznie wszystkie posty które ostatnio planowałam dotyczą moich prezentów. Albo tych które dostałam, albo które wysłałam. Tym razem prezent który dostałam jest od Angeli. Jest to laleczka kimmidoll, którą przyczepiłam do torby od lustrzanki i która również mi się bardzo podoba ^^


Marka Kimmidoll została stworzona z pasji do eleganckich prezentów i elementów dekoracyjnych domu, wywodzących się z kultury Wschodu.Dla nas inspiracją była tradycyjna japońska lalka Kokeshi, której historia zaczyna się w ostatniej części ery Edo.

Kimmidoll powstały w 2008 roku w Australii-załozycielem marki jest forma TAG International..
Na świecie Kimmidoll kolekcja została zapoczątkowana jako nowoczesna inspiracja,laleczki wyrażają prawdziwe wartości życia - laleczka NANA -miłóść,EIKA -sukces,MAMIKO-przyjaciel,TAMAKI-skarb ,SORA obdarzona fantazją ,MIHO -artystka i wiele innych.

Do tej pory w kolekcji występuje ponad 150 różnych laleczek . Kimmidoll to nie tylko lalki,ale i akcesoria typu breloki,notesy,kosmetyczki,portmonetki.Jest to idealny prezent dla Najbliższej osoby odzwierciedlający jej cechy. Jako dar Kimmidoll dzieli wspólne przekonania i aspiracje z przyjaciółmi i bliskimi. Jako element dekoracyjny domu, stanowią one reprezentację wartości wspólnie podzielanych przez ludzi na całym świecie. Jako przedmiot kolekcjonerski, każda lalka jest unikalna i jest związana z jedną z prawdziwych wartości życia.Laleczki wykonane są z wysokiej jakości żywicy.Dbając o szczegóły, szablon jest zaprojektowany specjalnie dla każdego modelu.
(źródło: kimmidoll.pl)


A ja tymczasem zobaczę jaki charakter ma mój breloczek kimmidoll, haha ^^

EDIT: Mój breloczek ma charakter Masako 'Honest' ^^
 

Komentarze