Przejdź do głównej zawartości

Kochana bezwzględnie ^^

Hej!
Wczoraj tutaj nie zaglądnęłam, bo pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu to położenie się w łóżku i spanie przez cały dzień. Obudziłam się późno w nocy, posiedziałam chwilę na dole i po 3 godzinach znowu poszłam spać, chociaż nie mogłam zasnąć już i kręciłam się do rana z boku na bok, co spowodowało że byłam dzisiaj trochę nieprzytomna na gastronomii, ale ostatecznie jakoś dałam radę :)A nawiązując do tematu posta. Macie osobę którą kochacie ponad życie? Czy bylibyście w stanie oddać za nią życie? Ja tak. I jest nią Patula, która już na samym początku gdy tylko się urodziła, skradła moje serce. Młoda doskonale wie, jak mną zamanipulować i sprawić, żebym siedziała z nią dopóki nie zaśnie. Czasami potrafię u babci siedzieć do późnej nocy, by tylko z nią przebywać.Poza tym... gdy nie widzę jej chociaż przez jeden dzień czuję dziwną tęsknotę i źle się czuję z tym, że do niej nie poszłam.

Może i większości wydaje się, że takie dzieci nic nie rozumieją, ale wbrew pozorom, wiedzą o wiele więcej niż nam się tylko wydaje. I mimo, że jest moją najmłodszą kuzynką to czuję się z nią bardzo związana, tak jak byłaby moją młodszą siostrą.
I na koniec nasze dwie ulubione piosenki, których tylko słuchamy gdy jesteśmy razem, b o wtedy Patulka jest spokojna i cicha, a tak to istny demon, hihi ^^
Komentarze

  1. Przeglądam tak sobie twojego bloga i powiem ci szczerze, że jesteś śliczna :33

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.