Przejdź do głównej zawartości

10 Things Before I die

Hej, hej!
Przeglądając różne blogi czasami natchnęłam się na posty z tytułem "Before I die" czyli zanim umrę... właściwie na początku nie byłam pewna co do takiego typu posta, ale przekonała mnie moja dobra znajoma, która stwierdziła, że chciałaby poczytać takie coś i o mnie..
Właściwie stwierdziłam, że lepszym rozwiązaniem będzie znalezienie odpowiednich zdjęć/obrazków w google. Więc żeby nie przedłużać, wrzucę tu tylko te rzeczy, które chciałabym naprawdę zrobić w niedalekiej przyszłości, może nie zanim umrę, ale 10 rzeczy które na pewno  chciałabym zrobić w najbliższym czasie, w niedalekiej przyszłości :)

Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej super post ! Może zaobserwujesz odwdzięczę się tym samym :) pieknaksiezniczka.blogspot.com zapraszam również do komentowania też bede sie odwdzięczac tym samym

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubie te posty :D Także planuje tatuaż a skok na bungee mam za sobą ;) Miły blog, sympatyczny. Serdecznie zapraszam cię za dwa dni na post o moich podróżach! :D
  Pytałaś o wzajemną obserwację, oczywiście, ja już i czekam na Ciebie ;)

  lawendoweciasteczko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post! Na pewno chciałabym pojechać do Londynu. :) Pytałaś o wspólną obserwację na moim blogu, ja już i liczę na rewanż.
  fifthavenueblog.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.