Przejdź do głównej zawartości

Pergola

Hej!
Zacznę od tego, że dzisiejszy dzień był dla mnie naprawdę bardzo ciężki i dał mi nieźle w kość. Na początku byłam u kuzynki w sklepie, a później musiałam iść do pracy którą zaczyna tak naprawdę od jutra i podszkolić się co i jak. Jest ciężko, ale nie ukrywam że zadowala mnie to ;o
Jutro muszę wstać na 5 do pracy, więc nie będę tutaj za długo i nie będę się rozpisywać... i tak wrócę dopiero po 19. Pierwszy dzień jest najgorszy, a ja jeszcze muszę odbyć 4 godziny nauki, które będą akurat wyrobione przed rozpoczęciem pracy, normalnie miałabym na godzinę 10, ale cóż... trzeba podszkolić się co i jak.

Wracając do mojego wyjazdu do Wrocławia, drugim miejscem jakie tam odwiedziłam razem z Adą, jest to pergola. Spodziewałam się, że jest tam o wiele... brzydziej, jednak moje wyobrażenia mnie zawiodły, a ja nie miałam ochoty się nigdzie stamtąd ruszać i chciałam zostać i oglądać kolejne pokazy wodne, haha ^^A tymczasem uciekam spać, bo rano nie wstanę. Kiedy tylko wrócę z pracy lub w wolnej chwili(o ile takowa będzie) postaram się zaglądnąć na wasze blogi :)
Dobranoc! :*

Komentarze

  1. Piękne zdjęcia :) No to życzę udanego jutrzejszego dnia :)

    http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne zdjęcia *-*

    http://julia-juliett.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.