Przejdź do głównej zawartości

Smash book

Hej!
właściwie przez cały dzień siedzę w domu i nigdzie już nie wychodzę, poza tym że byłam kilka minut na mieście i wróciłam do domu. Zanim opublikuję następny post(który jest bardzo powiązany z tym), chciałam wam pokazać pewną rzecz, którą kiedyś zobaczyłam u mojej znajomej z Tajlandii i bardzo zapragnęłam mieć również taką "książkę".

Czym jest smash book?
Smash Book przede wszystkim jest pamiętnikiem.
polega na tym, że zapisuje się rzeczywistość, codzienność, większe i małe wydarzenia - ale niektóre scrapowe “gatunki” szczególnie skupione są na tej codzienności i bieżącym dokumentowaniu - tak jak bardzo ostatnio popularne smash booki. Są to dosłownie pamiętniki, z tym, że oprócz pisania oczywiście wchodzą tu w grę wszystkie plastyczne efekty: zdjęcia, dodatki, farby, pisaki, taśmy i inne.
wyjaśnienie pojęcia smash book pochodzi
Cena takiego smasha booka waha się od 100zł wzwyż wraz z wysyłką.
można go kupić na ebayu.
Ja swojego smash booka zrobiłam ze zwykłego zeszytu! Można idealnie odtworzyć jego wygląd nie za 100zł, a za 3zł, jak za zwykły zeszyt! :D

Komentarze

  1. fajny, kiedyś sobie taki może zrobię :)
    co do kartki, oczywiście, że mogę zrobić. Tak w ogóle to ta beżowo kremowa kartka z ostatniego posta, ta z napisem W Dniu Ślubu jest "wolna" jakbyś chciała :) a jak nie, to wymyślę inną i jeszcze się zgadzamy...cena w granicach 10 zł, zależy od wielkości kartki, ale taka mała to ok. tego plus wysyłka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam takie cudeńka, niestety nigdy jakoś nie mam czasu na pisanie takich pamiętników. Pozdrawiam :)

    http://martusiadlawszystkich.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.