Przejdź do głównej zawartości

zaproszenie

Jakiś czas temu w mojej skrzynce pocztowej znalazły się trzy tajemnicze koperty. Jedna z nich była zaadresowana do mnie. Na początku mnie to zdziwiło, ponieważ prawie nikt nie ma mojego adresu (w Polsce) prócz moich penpalsów, jednak kiedy rozerwałam kopertę ukazało się zaproszenie na ślub. Od razu się uśmiechnęłam, jednak nadal nie wiem czy będę jechać na wesele czy też nie, zwłaszcza że ma się ono odbyć w październiku, a ja przecież będę w klasie maturalnej. O dziwo nadchodząca wielkimi krokami matura jakoś mnie nie przeraża (bynajmniej jeszcze)

Ale wracając do tematu. Na ślub zaprosiła mnie moja ukochana kuzynka z Zamościa. Chociaż ciągle jestem w tak zwanej rozsypce, coraz bardziej jestem za tym żeby pojechać. W końcu będę miała okazję ją zobaczyć... jak i jej malutką córeczkę, której jeszcze okazji nie było zobaczyć.


Komentarze

 1. Ja też będę w klasie maturalnej i strasznie denerwuje mnie takie gadanie!No bo niby czemu mamy sobie czegoś odmawiać bo klasa maturalna?!Klasa jak klasa,wiadomo trzeba się uczyć,ale zawse trzeba było się uczyć i ten jeden weekend przecież nie zaważy na Twojej maturze!Rozumiem jakby to było przed samą maturą,ale w październku?!Jedź na wesele i baw się póki możesz,bo przed samą maturą wtedy będzie cięzko!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, ja bym wesela nie przepuściła chyba żadnego :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia na maturze, moim zdaniem to trochę głupie żeby odmawiać sobie przyjemności i katować się ciągle nauką, każdy potrzebuje jakieś przerwy :) udanej zabawy o ile oczywiście pojedziesz :D

  OdpowiedzUsuń
 4. jedź, w październiku to jak najbardziej nie powinnaś sobie odmawiać takich rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne zaproszenie! Baw się dobrze i przekaż ode mnie najlepsze życzenia Młodym!
  Posłuchaj mnie teraz bardzo uważnie. Zmieniłam adres mojego bloga, wiec są kłopoty z bloggerem. Wszyscy moi obserwatorzy przestali widzieć moje posty na blogger home. Żeby pozbyć się tych problemów i znów widzieć posty na blogger home, musisz od-obserwować mojego bloga, odświeżyć stronę i zaobserwować go ponownie. (Jeżeli obserwujesz mojego bloga)
  Więcej informacji w moim najnowszym poście. To na prawdę bardzo ważne, wiec proszę nie ignoruj tej informacji.
  Chodzę po wszystkich blogach i pisze to każdemu! Proszę, przeczytaj mój najnowszy post informacyjny!! To bardzo ważne.
  Pozdrawiam ;*

  Miśka
  miska-grabowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.