Przejdź do głównej zawartości

Przeciążony

Hej!
Mogę szczerze powiedzieć, że właśnie mijają ostatnie dni moich wakacji... W poniedziałek znowu zacznie się chodzenie do szkoły, a ja boję się że przez to nie będę miała nawet czasu tutaj zajrzeć, co jest bardzo prawdopodobne przez pierwsze dni.

Od kilku dni... ba cały sierpień próbowałam zmontować krótki filmik z Wrocławia, jednak mój laptop już mi na to nie pozwala. Albo się wyłącza, albo program sam się zamyka, irytujące... Jest zbyt przeciążony, a wyczyszczanie laptopa do zera, nic nie daje.
Dzisiaj już nawet byłam w neonecie porozglądać się za czymś nowym, ponieważ ten laptop swoje już przeżył i stwierdzam że powinien przejść na emeryturę, haha ^^
A tak na poważnie.. może w przeciągu kilku dni uda mi się nabyć coś nowego, oby. Chciałabym już wrzucić filmik z Wrocławia i z nad morza, które udało mi się nakręcić. Nie ma tego dużo, ale to jest zawsze coś!^^


Wracam wspomnieniami do chwil nad morzem, gdzie prawie w ogóle nie było czuć tej jesiennej, przygnębiającej pogody. Ahh tak bardzo już tęsknię za naszym polskim morzem! 

Komentarze

  1. Mam nadzieję, że uda się w końcu złożyć ten filmik, bo jestem go strasznie ciekawa ;-)
    Pozdrawiam ;*

    Miśka
    ♥miska-grabowska.blogspot.com♥

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.