Przejdź do głównej zawartości

Urocze serwetki

Hej!
Od godziny 17 jestem już w domu, na reszcie. Ostatnią godzinę drogi powrotnej, nie mogłam wysiedzieć i strasznie się niecierpliwiłam... W ciągu tych czterech godzin udało mi się posiedzieć z mamą, pójść do babci, spotkać się ze znajomymi i pochodzić razem z nimi po sklepach, rozmawiając i śmiejąc się z wszystkiego... jak mi tego brakowało. Ogółem miałam już dzisiaj tutaj nie wchodzić, bo jak stwierdziłam, pewnie nie będę miała siły... ale jest wręcz przeciwnie, czuję się jak nowo narodzona! haha :)

Będąc w netto w moje ręce wpadły serwetki z uroczym motywem, który od razu mnie zauroczył. Paryż jest jednym z miejsc, które mam na swojej liście podróżniczej i chcę w niedalekiej przyszłości go odwiedzić, dlatego bez zastanowienia je kupiłam. I mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się je wkomponować w pokój który chcę znowu wyremontować... bardzo szybko znudziły mi się kolory w nim panujące... teraz planuję zrobić go w pastelowych kolorach... ale dopiero na ferie zimowe, ponieważ wątpię by udało mi się znaleźć wolny weekend tak by miał tata i ja wolne, ponieważ nie chcę go obarczać całą pracą, ale o tym kiedy indziej^^


Z jednej strony serwetki jest motyw wieży Eiffla, a z drugiej są napisy różnych miast, co mnie najbardziej do nich przyciągnęło! :)

Komentarze

  1. Wszystko co ma wspólnego z Francją, kocham! Bardzo mi się podobają :)
    Www.viecharlotte.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne serwetki!
    Byłyby fajnym prezentem dla penpali :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.