Przejdź do głównej zawartości

Gwiazda z nutelli

Hej kochani!
Jak w środę miałam iść do szkoły, tak siedzę w domu do dzisiaj. Jedynie wczoraj poszłam na matematykę, żeby napisać sprawdzian i nie mieć zaległości, bo potem zaliczanie... okropieństwo.
Dzisiaj również miałam iść do szkoły, ale... obudziłam się z gorączką 37,7o... Od razu wzięłam leki i położyłam się z powrotem do łóżka.

Jakoś w środę upiekłam ciasto. Ba... miałam zrobić ten post już dawno, jednak ciągle brakuje  mi czasu. Nawet siedząc w domu i jedynie sprzątając i robiąc porządki w szafkach.


Jutro przygotuję dla was dwa filmiki. Będzie on podzielony na dwie części, ze względu na  to, że byłby bardzo długi, ale mam nadzieję, że się spodoba ;)

+na rozdanie musicie jeszcze trochę poczekać. Miało się odbyć na początku tygodnia, jednak choroba trochę pokrzyżowała mi plany bo nawet nie mam jak wyjść na miasto...

Komentarze

 1. wow, ciasto wygląda naprawdę smakowicie !! Pewnie smakuje nieziemsko :) Ciekawi nas jak udało ci się nadać taki kształt, musisz mieć niezłą smykałkę do pieczenia. Zazdrościmy talentu i czekamy na więcej takich relacji z kuchni, bo naprawdę inspirujesz do eksperymentów cukierniczych :D
  http://gangetpolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, ciasto wygląda pysznie a przy okazji wykazałaś się kreatywnością ♥

  Zapraszam do nas ♥
  http://1968basweca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. robiłąm także te ciasto wyszło genialne :) http://soundlymalinkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ślicznie wygląda :) Szybkiego powrotu do zdrowia! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda bardzo fajnie! Aż szkoda zjeść :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.