Przejdź do głównej zawartości

w świat

Hej, hej!
Choroba kompletnie mnie rozłożyła i siedzę kolejny dzień w domu, kurując się na wszystkie sposoby. Jutro na całe szczęście idę już do szkoły, bo chyba dostałabym kręćka, siedząc ciągle w domu.
Siedząc i właściwie nie mając zajęcia postanowiłam wejść na postcardunited, gdzie jakiś czas temu założyłam konto i prawie od razu wysłałam 4 pocztówki... jedyne co mnie denerwuje to użytkownicy, którzy się raz zalogowali i nie widać po nich śladu... i tak trzy pocztówki "nadal wędrują" do tych osób, zwłaszcza że nie zostały zarejestrowane.

Dzisiaj udało mi się wylosować trzy kolejne osoby. Tym razem z Finlandii, Rosji i Ukrainy. Zaraz po szkole od razu je wyślę, a za chwilę skończę je wypisywać.
Udało mi się nawet dobrać pocztówki, jakie osoby lubią. Jedna chciała mieć z mapka- znalazła się i taka w kolekcji, jedna chciała z historycznego miasta... do niej poleci kartka z Lublina. Jednej osobie było obojętne jakie pocztówki, więc stwierdziłam, że ta z Trzęsacza już dłuuugo czeka na wysłanie i w końcu ona poleci w świat :)


Korzystaliście już ze strony postcardunited? ;)

Komentarze

 1. Co do Twojego pytania - tak, też miałam już kilka przypadków (na PC), że kartki przechodziły w status "expired" - kilka razy trafiłam na użytkowników, którzy przestali się po prostu logować. Ja w takim przypadku zawsze wysyłam po dwóch miesiącachdo takiej osoby prywatną wiadomość, w której pytam grzecznie czy pocztówka, którą wysłałam nie dotarła do niej, a jeśli tak, proszę o zarejestrowanie. Dwa razy poskutkowało i pocztówki "zaginione" zostały zarejestrowane, niestety w wielu przypadkach nawet nie otrzymałam odpowiedzi... No cóż, przy tym hobby trzeba niestety nastawić się na to, że niektóre wysłane pocztówki po prostu pójdą na stratę :(

  Pocztówka z Trzęsacza <3!! Nie masz jeszcze jednego egzemplarza? :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też się kuruj :D Zdrowia życzę :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Doczekasz się! ;)) ja teraz jeszcze na filmik czekam! ^^

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.