Przejdź do głównej zawartości

Kilka nowości

Hej, hej!
Mimo iż mam ferie i myślałam, że dam radę tutaj częściej pisać, wcale tak nie jest. Mam trochę roboty, a remont mojego pokoju niestety się przesunie.

W sumie jestem tutaj na kilka minut i za chwilę uciekam, bo mam kilka rzeczy do zrobienia. W tym odpisania na kilka listów i zaniesienia ich z rana na pocztę.
Chciałam wam pokazać  kilka nowości, które doszły do mnie w tym tygodniu... Właściwie chodzi mi o pocztówki. Papeterię udało mi się kupić na miejscu. Szkoda tylko że był ograniczony ich wybór.


Papeterię z motylkami kupiła mi mama, której udało się dzisiaj znaleźć ją na mieście. Jutro koniecznie muszę po drodze na pocztę zajść do kiosku i kupić jeszcze kilka opakowań, zwłaszcza że  papeteria u mnie szybko się kończy.

I trzy pocztówki ze Starego Sącza od mojej przyjaciółki, która wysłała mi je wraz z płytą :)

Komentarze

 1. Elizka ale ładny nowy wygląd bloga <3 świetne zdjęcia w nagłówku!
  Nie myśl, że o Tobie zapomniałam - zaraz po weekendzie wybieram się na pocztę, żeby wysłać stos przygotowanych przesyłek, w tym też dla Ciebie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pościk :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Papeteria z motylkami jest świetna :) Szkoda, że coraz trudniej jest otrzymać ładną papeterię w sklepie (nawet papierniczym), a sprzedawcy dziwnie się na mnie patrzą kiedy chcę jakąś kupić. No cóż, nic mnie już nie zdziwi chyba w dobie Internetu, gdzie ostatnio pytając jedną osobę o wymianę pocztówek, napisał że bardzo chętnie, ale... jak się wysyła pocztówki :(? Jak można nie wiedzieć takich rzeczy...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.