Przejdź do głównej zawartości

Sky Tower

Cześć!
Właśnie wróciłam do domu. Miałam dzisiaj maturę ustną z angielskiego o 15, a wciąż jestem zestresowana. Kiedy weszłam tylko do sali, dopiero pojawił się u mnie stres i większości pozapominałam, jednak udało mi się zdać i jestem zadowolona. Nie do końca jestem zadowolona z wyniku, bo miałam 24/30 możliwych punktów, ale gdyby nie to, że miałam jak dla mnie ciężki arkusz, myślę że dałabym radę zdać go na więcej. Przede mną w poniedziałek ustna matura z polskiego i w czerwcu testy. Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie po mojej myśli i uda mi się.

Dzisiaj kolejny post z Wrocławia. Tym razem ze sky tower. Miałyśmy tutaj z Moniką nie małą przygodę... zwłaszcza ze nie wiedziałyśmy jak mamy tam dotrzeć. Kupiłyśmy bilety i do wejścia na górę zostały nam jakieś 4 minuty. Byłyśmy lekko zestresowane i latałyśmy po całym budynku, ale na czas udało nam się dotrzeć, zwłaszcza że inaczej gdybyśmy się spóźniły, nie zostałybyśmy wpuszczone na górę i bilety przepadłyby nam, ahaha :D


Postanowiłam, że filmik z moich krótkich wakacji we Wrocławiu wgram zaraz po wszystkich maturach. Będę mieć trochę czasu żeby go obrobić, bo teraz ciągle mi go brakuje.
W następnym tygodniu powinien się ukazać. Może nie będzie on już tak aktualny jak wcześniej, ale będzie! ^^

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.