Przejdź do głównej zawartości

Park Krasnala w Nowej Soli

Cześć!
Rzadko tutaj piszę, ale stwierdziłam, że raz w tygodniu jednak muszę coś napisać i tak właśnie będę robić. Przynajmniej do czasu.
Wczoraj z samego rana, razem z wujkiem i moim kuzynostwem pojechaliśmy do Parku Krasnala w Nowej Soli. Ola jak i Dominika były w niebo wzięte szczególnie, że jest to typowy park zabaw dla dzieci. Można tam znaleźć także kilka okazów zwierzaków i coś zjeść. Niestety nam pogoda na początku nie dopisywała, ale później było lepiej, zwłaszcza że rozpogodziło się, a słoneczko przyjemnie przygrzewało :)

Kiedy tylko wróciłam do domu, od razu praktycznie wyszłam, bo miałam spotkać się z przyjaciółkami. Nasze spotkanie tak się przedłużyło, że zostałam u Karoli na noc, wcześniej wracając do domu po ciuchy i wróciłam dopiero teraz po pracy. Mogłabym powtórzyć taki dzień, zwłaszcza że w końcu prócz pracy i spotkań z kumpelami zaczęło coś się dziać. Mam nadzieję, że teraz zacznie być ciekawiej i co najważniejsze będę miała do was o czym pisać!
A teraz mała fotorelacja, haha :DWszystkie powyższe zdjęcia są wykonane moim telefonem. Co jak co, ale przy dobrym świetle nie ma co na niego narzekać ;)


Tymczasem uciekam i życzę miłego wieczoru, 
trzymajcie się ;)

Komentarze

  1. Ooo ale fajne zdjęcia ;))

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Park Krasnala to raj dla dzieciaków i nie tylko- dobrze, że takie coś istnieje ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.