Przejdź do głównej zawartości

Wyjazd!

Cześć!
Niestety post z upominkami opublikuję nieco później, zwłaszcza że mam problemy z podlinkowaniem stron sponsorów od których dostaliśmy upominki na spotkaniu blogerów :(
 Dzisiaj chcę napisać wam odnośnie swojego wyjazdu, który ukrywałam do prawie samego końca.
Nie chciałam nic mówić, żeby nie zapeszyć, ani żeby nie wprowadzić nikogo w błąd, bo moje plany co do wyjazdu ciągle się zmieniały... Irlandia, Anglia, Irlandia czy może jednak Anglia?
W końcu postawiłam na Anglię, a dokładnie to Milton Keynes. 26 listopada wyjeżdżam busem spod domu, do miejsca w którym mam zamieszkać (tymczasowo... bo to czy znajdę tam pracę też ma na to wpływ). Jak już wspomniałam jadę tam do pracy.... ale sądzę, że skoro większość naszych rodaków wyjeżdża to właśnie taki mają zamiar, nie wspominając tutaj osób, które kochają podróżować i chętnie zwiedzają różne zakątki świata.
A więc teraz skoro już wszystko jest jasne, to postaram się pisać częściej. Sądzę, że kolejny post ukaże się dopiero w piątek (przed tym post z upominkami ;)) kiedy dotrę na miejsce i opisze to jak minęła mi droga, ponieważ jadę busem i czeka mnie dłuuuuga droga :)


A teraz obiecane zdjęcia z ostatniego wypadu mojego i Magdy na zdjęcia. Z chęcią powtórzyłabym nasze spotkanie jeszcze przed samym wyjazdem :)

a teraz uciekam, zwłaszcza że mam jeszcze trochę na dzisiaj obowiązków ;)

Komentarze

  1. Udanego wyjazdu i aby Ci się tam spodobało i wszystko poszło po Twojej myśli ;)

    Mój blog - Klik. Zapraszam! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładnie wyglądasz! Miłego wyjazdu :)

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.