Przejdź do głównej zawartości

Disney World

Hej!
Wczorajszy, jak i dzisiejszy dzień wolny spędziłam z Kamilą w shoppingu. Szczerze mówiąc, obeszłyśmy tylko kilka sklepów, jednak czas bardzo szybko płynął i nim się obejrzałyśmy zrobił się wieczór. Podobnie było dzisiaj, jednak o tym dniu opiszę wszystko w następnym poście, zwłaszcza że mam nagrany dla was kolejny filmik! Tym razem będzie to... hmmm wycieczka po titanicu. Tak, dobrze czytacie, po titanicu. Wieczorem w galerii odkryłyśmy wystawę zabytków... a może lepiej napisać kopii tego co zostało wyłowione z titanica i wystawione, aby każdy mógł to zobaczyć.

Wracając do wczorajszego dnia. Chciałam wam przybliżyć przy okazji trochę sklep Disney World. Pewnie większość z was która była w Anglii, albo słyszała o tym sklepie, co nieco o nim wie. Można w nim znaleźć różnego rodzaju, rozmiaru pluszaki z bajek Disneya, ale także breloczki, kubki, koszulki i inne pierdółki typu stroje karnawałowe, długopisy itp.

Tak wyglądał kubek, który kupiłam Kamili w prezencie. Zobaczcie na sam sposób jego zapakowania, czy samo pudełeczko i papier nie wyglądają uroczo włącznie z kubeczkiem?
Wyobraźcie sobie teraz minę Kamili, kiedy go jej dałam... zwłaszcza że uwielbia ona Myszkę Minnie/Miki, a kubek musiałam kupować chowając się przed nią, haha ^^


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy miły komentarz!
Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.